۴.۶/۵ - (۷ امتیاز)

در نرم افزار نگهداری و تعمیرات ساینا با وارد کردن آدرس سرور صفحه لاگین به نرم افزار ظاهر میشود،باورود به سیستم کاربر با یک داشبورد عملیاتی یا کارتابل مواجه می شود که در این داشبورد ما یک سری آیتم مهم ، که باید جلوی دید کاربر باشد را به صورت پیش فرض قرار دادیم. مواردی مثل دستور کارهای سر رسید شده با اولویت فوری ،تعداد ماشین های متوقف دستور کارهای در حال اجرا، دستور کار های برنامه ریزی شده امروز ، و سایر مواردی که در این صفحه ملاحظه می کنید که هر کاربری با توجه به سطح دسترسی اطلاعاتی که در نرم افزار ما دارد می تواند از گزارشات موجود استفاده کند و این داشبورد را برای خودش بومی سازی کند.

تغییرات مد نظر کاربر از طریق قسمت ویرایش داشبورد اعمال می شود. در این قسمت کاربر می تواند گزارشی را به این مجموعه اضافه یا از آن حذف کند. همچنین این امکان وجود دارد که چیدمان داشبورد را به دلخواه خودش انتخاب کند.

با کلیک روی هر کدام از این موارد ، کاربر به فرم مربوطه ارجاع داده می شود و می تواند جزئیات را مشاهده نماید. مثلا تعداد دستور کارهای برنامه ریزی شده در این جا ۱۸۸ مورد است که اگر من روی آن کلیک کنم به فرم مربوطه ارجاع داده می شوم و در آن جا می توانم جزئیات کلیه دستورکارهایی که تا به امروز برنامه ریزی شده را مشاهده کنم. با کلیک روی هر کدام از دستور کارها، پرونده آن دستورکار برای من باز می شود و من می توانم اطلاعات بیشتری از آن را در اختیار داشته باشم.