نگهداری و تعمیرات برج و هتل- نرم افزار نت هتل

نگهداری و تعمیرات برج و هتل- نرم افزار نت هتل pm هتل نگهداری و تعمیرات برج ها و هتل ها – نرم افزار نت ساینا Sayna CMMS

استفاده از نرم افزار نت ساینا می تواند کلیه فعالیت های نگهداری و تعمیرات در برج های مسکونی، تجاری، هتل ها و مجموعه های اقامتی را تسهیل نماید به نحوی که فعالیت هایی مانند نگهدراری و تعمیرات تاسیسات حرارتی و برودتی، موتورخانه، ژنراتورهای برق، آسانسورها و پله برقی ، تاسیسات شبکه ی برق و مخابرات و … را به بهترین شکل ممکن و در بالاترین سطح آماده بکاری تجهیز مدیریت و کنترل کرد.

استفاده از نرم افزار مدیریت نگهداری تعمیرات ساینا باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش ضریب آماده بکاری و راندمان تجهیزات جهت استفاده و بهره برداری در کلیه فصل های سرد و گرم می شود. 

همچنین در اختیار داشتن یک بانک اطلاعات تجهیزات و سیستم تصمیم گیری تعمیرات می تواند وابستگی های اطلاعاتی و فنی به شخص تعمیرکار را در زمان های بحرانی کاهش دهد.

 

نگهداری و تعمیرات برج و هتل- نرم افزار نت هتل pm هتل نگهداری و تعمیرات برج ها و هتل ها – نرم افزار نت ساینا Sayna CMMS

برخی از تعمیرات قابل تعریف در نرم افزار نت ساینا به شرح زیر است : 

 • نگهداری و تعمیر آسانسورها و بالابر

تعمیرات آسانسور در دو دسته طبقه بندی می گردد: ۱- تعمیرات تخصصی قطعات و یا تعویض قطعه معیوب  ۲- تنظیم مجدد قطعۀ سالم (تنظیم در نصب کلی قطعه یا تنظیمات داخلی قطعه)
غالب خرابی های آسانسور شامل مورد دوم می باشند. تعمیرات آسانسور نیازمند دانش کامل نصب آسانسور است ، چرا که تعویض کامل هر قطعه معیوب مستلزم نصب صحیح آن است. بنابراین تعمیرات پس از نصب قرار می گیرد.

 به علت محدود بودن تعداد آسانسورهای سریع السیر و جدید همه متخصصین توانایی آشنایی و شناخت کامل از ویژگی های آن را ندارند و نمی توانند با حضور فیزیکی و مشارکت در نصب این آسانسورها، به دانش و تجربیات خود را بیفزایند. مشکلات یک آسانسور به دلیل پیچیدگی و گستردگی قطعات موجود در یک آسانسور همیشه آشکار نیست و الزاما با یک بار تعمیر و سرویس هیچ گاه سطح کیفی یک آسانسور به نقطه ایده آل نخواهد رسید. در نتیجه نادیده گرفتن سرویس و نگهداری دوره ای منظم منجر به ایجاد صدمات و آسیبهای چبران ناپذیر به قطعات آسانسور شده که بعضا با هزینه های بسیار بالا قابل رفع خواهند بود. 

 • نگهداری و تعمیر انواع چیلر های جذبی و تراکمی

با توجه به  پیچیدگی های  تئوریک و تکنیکی  فرآیند تبرید،  نگهداری و تعمیر سیستم های خنک کننده دارای حساسیت ویژه ای می باشد.  فناوری تبرید جذبی روشی عالی برای تهویه مطبوع مرکزی در تأسیساتی است که ظرفیت دیگ اضافی داشته و می توانند بخار یا آب داغ مورد نیاز برای راه اندازی چیلر را تأمین نمایند. چیلر های جذبی ظرفیت بین ۲۵ تا ۱۲۰۰ تن برودتی را براحتی تأمین می کنند. البته لازم به ذکر است که در خصوص تکنولوژی های نوین این صنعت ، برخی تولید کنندگان موفق شده اند که چیلرهای جذبی با ظرفیت معادل۵۰۰۰ تن نیز تولید کنند. در سیستمهای جذبی غالباً از آب به عنوان مبرد استفاده می شود. گرمای مورد نیاز برای کارکرد این چیلرها به طور مستقیم از گاز طبیعی یا گازوئیل تأمین می گردد.

 • نگهداری و تعمیر انواع برج های خنک کن دوار و مکعبی

بطور کلی سیال موجود در چیلر ها پس از طی فرآیند سرمایش ، گرم شده و نیازمند دفع این حرارت برای ادامه یافتن سیکل برودت است ، سیال خنک کن پس از عبور از اواپراتور با توجه به تبادل حرارتی و کاستن دمای سامانه ، خود گرم می شود و پس از آن با عبور از کندانسور و مجاورت با سیال دیگری که در برج خنک کن خنک شده است دمای آن کاهش می یابد.برج های خنک کننده که در ابعاد متنوع با توجه به نیاز خنک سازی طراحی و ساخته می شوند این حرارت را از طریق تبادل دمایی با محیط از سیال می کاهند. برج های خنک کننده ی منازل مسکونی که ابعاد بسیار کوچکتری نسبت به برج های خنک کننده ی پالایشگاه ها، نیروگاه ها و کارخانجات دارند روی پشت بام منزل قرار گرفته و حرارت را به بیرون منتقل می کند

 • نوسازی موتورخانه

تعمیر و نگهداری موتورخانه و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مانند هر وسیله مکانیکی یا برقی دیگر نیازمند نگهداری و تعمیرات مناسب می باشند تا اول اینکه همواره قابل استفاده و بهره برداری در شرایط مطلوب باشند
دوم،  در شرایط ایمن و مطمئن کار کنند
سوم،  در حداکثر راندمان خود کار کرده و و در نتیجه  مصرف انرژی آنها بهینه باشد
و مهمتر از همه  طول عمر مناسبی داشته و سریع فرسوده نشده و هزینه های اضافی سالانه تحمیل ننمایند

سایر فعالیت های نت در برج ها و هتل شامل موارد زیر خواهد بود : 

 • نگهداری و تعمیرات شبکه برق و مخابرات
 • نت دوربین های مداربسته و اتاق مانیتورینگ
 • اسید شویی مبدل حرارتی
 • عایق کاری منبع آبگرم و اتصالات
 • تعمیر و سرویس مشعل
 • نگهداری انواع دیزل ژنراتور ها 
 • نگهداری از سامانه های اطفا حریق
 • نکهداری و تعمیر انواع استخر، جکوزی و سامانه های گرمایشی آن

 

برای دریافت مشاوره رایگان و یا هماهنگی جلسه دموی نرم افزار فرم زیر را تکمیل فرمایید


تلفن : ۳۶۲۶۱۸۶۳ -۰۳۱ داخلی ۲۰

همراه : ۹۴۱۶-۶۹۴-۰۹۱۹